Lazer epilasyon kökten çözüm mü sorusunun cevabını arıyorsanız bu makale tam size göre. Lazer epilasyon kılların yok edilmesi için net çözümdür. Lazer epilasyon sonrasında % seksene ‘e varan ve üstelik kimi zamanlarda % doksan civarında netice edinilen epilasyon yaptıranlar mevcuttur. Bu istatistik insandan insana değişmektedir. Hastanın kalıtım bilimi yani genetik yapısı ya da hormonal bir bozukluğu yoksa kıl çeşidi lazer epilasyon işlemine müsaitse, % doksan oranında net netice almak olasıdır.

Günümüzde hem erkek hem de bayan epilasyon ihtiyacı olanların büyük bir çoğunluğu lazer epilasyondan hoşnut kalmaktadır. Hastanın hormonal bozukluğu yoksa dört, altı ya da sekiz seans aralıklarında kıllarda ve tüylerde gözle görülür oranda eksilme olabilir. Bu zamanı bireyin seans aralıklarına sıhhatli (iyi) ve itinalı gelmesi, lazer epilasyon yapılan bölge üzerinde tıraş sırasında rastgele herhangi bir şekilde müdahalede bulunmaması benzeri etkenler de belirler.
Eğer Ince, sari, beyaz, gri ve kizil tüylere ve kıllara sahip iseniz n-melanin adında ki spreyi kullanarak bu tür tüylerden ve kıllardan kurtulabilirsiniz. n-melanin spreyi lazer epilasyonun göremediği ayva tüyü, sarı, beyaz, gri ve kızıl tüyleri lazer epilasyonun göreceği şekilde yardımcı olur. n-melanin losyonunu internet sitesinden ayrıca bulabilirsiniz.