Tüylerden kurtulmak isteyen bayanların tek seçimi lazer epilasyondur. Lazer epilasyon beyaz kılları alır mı diye düşünen bayanlar veya erkeklere cevap çok kolay bir şekilde verilmektedir. Eskiden yapıldığı gibi sir, ağda veya cımbızla uğraşmak yerine kalıcı ve kesin çözümler arasında olan lazer epilasyon son derece kolay ve basit yöntemlerle yapılmaktadır. Normalde lazer tarafından görünmeyen ve alınamayan bu beyaz tüyler artık n-melanin sprey sayesinde alınabilmektedir.

Lazer epilasyonda beyaz kıllar vücudunuzdan tedavi sonrası bir daha çıkmamaktadır. Epilasyon lazer işlemi sonrasında belli zamanlarda yapılarak kıl köklerinden kurtulduktan sonra son derece etkili ve aradan yıllar geçmesine rağmen çıkmamaktadır. Lazer epilasyon istenmeyen tüylerden kurtulmanın en sağlıklı yöntemlerinden biridir. Size özel kalıcı çözümlerle artık tüy derdinden kurtulacaksınız.

Birçok kişinin yaşadığı en büyük sorunlardan biri olan tüylerden lazer epilasyon yöntemi ile sonsuza dek kurtulmak mümkün. Teknolojinin her geçen gün gelişmesi ile birlikte lazer epilasyon cihazları da sürekli olarak yenilenmekte ve daha etkili sonuçlar yaratan cihazlar üretilmektedir.

Lazer epilasyon cihazlarının, işlem sırasında beyaz kılları görmemesi birçok kişinin şikâyet ettiği konuların başında gelmekteydi. Artık n-melanin sprey sayesinde bu tüylerden kurtulmak mümkün. n-melanin sprey lazerin göremediği açık renkli kılları lazere görünür yapar. Lazer epilasyon beyaz kıl sorunu artık bu sayede tarihe karıştı.